O firmie

Cześć,

mam na imię Michał. Jestem właścicielem firmy oraz marki Wierconestudnie.pl, która istnieje na rynku już ponad 20 lat. Firmę przejąłem po rodzicach i rozwijam ją z bratem oraz siostrą od ponad 10 lat. Wierconestudnie.pl to moja pasja, w którą bardzo mocno angażuję się każdego dnia. Stale poszerzam wiedzę w zakresie geologii, hydrologii metod poszukiwania wody oraz Obsługi Klienta. Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom stale inwestuję w park maszynowy aby obniżyć koszty oraz czas wykonywanych usług, a także ograniczyć negatywny wpływ na środowisko. Na tą chwile zatrudniamy 12 osób. Jesteśmy liderem w odwiertach studni na terenie Dolnego Śląska, Wielkopolski oraz województwa Opolskiego. Trzonem naszej firmy są usługi dla domów jednorodzinnych, ogrodów działkowych oraz gospodarstw rolnych. Od 2019 roku zajmujemy się intensywnym rozwojem firmy z zakresie odwiertów studni pod deszczownie w sadach oraz dla wodociągów miejskich. Kilkuletnia susza oraz ilość pracy, z którą mamy do czynienia od kilku lat zmusiła nas, a raczej nauczyła wykonywać wiercone studnie w bardzo szybkim czasie. Dzięki dużemu wyposażeniu w maszyny wiertnicze oraz sprawnym wiertaczom jesteśmy w stanie zaoferować Pańsku szybkie terminy realizacji oraz usługi, które wykonujemy w niespełna jeden dzień. 

Bardzo chce podziękować naszym Klientom za zaufanie i skorzystanie z naszych usług. To dzięki Wam nasza firma nieustannie się rozwija i ma możliwość wspierania tych najbardziej potrzebujących, m.in. dzieci z Domu Dziecka w Bierutowie.

Z wyrazami szacunku,
Michał Sawicki

MISJA FIRMY

Świat nas otaczający ulega ciągłym przemianom. Firma Wierconestudnie.pl również aktywnie uczestniczy w tych przemianach. Wciąż wdrażamy nowe rozwiązania, oferujemy coraz większy zakres usług aby każda nasza praca była wykonana kompleksowo,  tak jak  sobie tego życzysz.

Stale pogłębiamy wiedzę w  zakresie geologii i hydrologii Polski , metod wiercenia oraz efektownego pozyskiwania wód wgłębnych. 

Fundamentem naszej firmy są pracownicy oraz Wy, nasi Klienci. Bez Was firma nie miałaby sensu istnienia. 

Stale dążymy do tego aby nasze miejsce pracy było inspiracją do najlepszego wykorzystania potencjału naszych pracowników oraz motywacji do dalszego działania. To również dzięki pracownikom i ich kreatywności nasza firma posiada coraz szerszy wachlarz usług.

Każdy z Was traktowany jest przez nas indywidualnie. Największą uwagę skupiamy na rozwiązywaniu Waszych problemów. Wyróżnia nasz szybkość w podejmowaniu decyzji i przekazywaniu rozwiązań. Właśnie te cechy cenicie sobie najbardziej. Zadzwoń do nas, a przekonasz się, że uzyskasz odpowiedź na każde nurtujące Cię pytanie, a jeśli borykasz się z problemem- postaramy się znaleźć rozwiązanie.

NASZE DOŚWIADCZENIE

Ilość zadowolonych klientów i nasz obszar działania zwiększają się sukcesywnie z roku na rok. Od początku naszej działalności staramy się sprostać Waszym najśmielszym oczekiwaniom. 

Z oferty mogą skorzystać zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi. Staramy się stale poszerzać zasięg działania i docierać do coraz większego grona odbiorców.

Nasze wieloletnie doświadczenie opiera się na:

  • Odwiertach studni głębinowych
  • Odwiertach studni kopanych 
  • Przyłączach wodnych
  • Budowie stacji uzdatniania wody
  • Odwiertach pod pompy ciepła oraz montażu urządzeń.

Zaufały nam największe przedsiębiorstwa oraz firmy zajmujące się budową domów i autostrad. Współpracowaliśmy z liderami na polskim rynku tj. Tarczyński,  Strabag, KGMH i inne.

Nasze realizację możesz śledzić tutaj.