O firmie

Markę wierconestudnie.pl budujemy od 2000 r. Głównym obszarem działania naszej firmy był początkowo Wrocław i okolice, ale w wyniku rosnącego zapotrzebowania klientów postanowiliśmy znacznie go poszerzyć. Działamy już w okolicach takich miasto jak Opole, Kędzierzyn-Koźle, Ostrów Wielkopolski, Kalisz, Milicz, Rawicz, Kluczbork, Kępno, Wieluń, Sieradz, Ostrzeszów, Lubin, Legnica, Leszno, Jawor, Zielona Góra, Głogów czy Jarocin. Ilość zadowolonych klientów i nasz obszar działania zwiększają się sukcesywnie z roku na rok. Od początku naszej działalności staramy się sprostać Waszym najśmielszym oczekiwaniom. Zawsze dążymy do dobrania najbardziej ekonomicznego rozwiązania dla Państwa, dlatego zadajemy szereg pytań związanych z Państwa potrzebami i dostosowanych do Waszych możliwości.

NASZE DOŚWIADCZENIE, TWOJA SATYSFAKCJA

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w odwiertach studni i przyłączach wodnych. Zaufały nam największe przedsiębiorstwa rolne oraz firmy zajmujące się budową domów i autostrad. Stale śledzimy najnowsze trendy i uczymy się innowacyjnych rozwiązań.

  • Posiadamy setki zadowolonych klientów
  • Mamy doświadczoną kadrę pracowniczą i specjalistyczny sprzęt wiertniczy.
  • Wierciliśmy w rożnych warunkach geologicznych przy zastosowaniu wielu metod wiertniczych.
  • Stale inwestujemy w poszerzanie naszej wiedzy oraz szkolenia kadry w celu podniesienia jakości usług
  • Wybierając nas, wybierasz zdrowie, wygodę, niezależność oraz oszczędność

MISJA FIRMY

Nasze rozwiązania tworzymy z pasją, a za cel stawiamy sobie dążenie do perfekcji. Jesteśmy nie tylko firmą wykonującą odwierty studni, ale również zaufanym partnerem w biznesie, który służy wsparciem swoim Klientom. Szerokie spektrum rozwiązań ma na celu dostosowanie się do Państwa wymagań i potrzeb. Stałe pogłębianie wiedzy w zakresie geologii i hydrologii Polski, metod wiercenia oraz efektywnego pozyskiwania wód gruntowych, jak i wykorzystywania najwyższej klasy sprzętu wiertniczego, rur studziennych i filtrów pcha nas w stronę jakości, którą pragniemy Wam zaoferować.Doskonalimy kadrę pracowniczą i dbamy o najmniejsze szczegóły, dzięki czemu nasze usługi są zawsze na najwyższym poziomie.