Zapraszamy do zapoznania się z rekomendacjami oraz opiniami naszych Klientów.

Mamy nadzieję, że poniższe informacje pozwolą zbudować Państwa zaufanie do firmy Wierconestudnie.pl, a po skorzystaniu z naszych usług tylko utwierdzić, że naszej firmy był trafny.

Prezes Zarządu
Michał Sawicki

Opinie klientów

Profesjonaliści. Punktualni. Przygotowani.
Umówiliśmy co będzie robione, termin, dostałem informacje o tym jak wygląda geologia i czego można się spodziewać, dostałem oszacowanie prac oraz kosztów na tyle dobre, że w obu przypadkach dla mnie bez niespodzianek. Z czystym sumieniem polecam, jak mało kogo.

Tomasz Czyż

Solidna firma , która zna się na rzeczy. Widać , że chłopaki robią to z pasji . Przede wszystkim robią dokładnie swoją robotę. Z uśmiechem odpowiadali na wszystkie moje pytania. Doradzili wybór odpowiedniej pompy , aby nie przepłacić. Odpowiedni ludzie na odpowiednim miejscu ! POLECAM zwłaszcza niezdecydowanym !

Tomasz Sz.

Zdecydowanie polecam usługi firmy. Duży PLUS za profoesjonalizm oraz świetny kontakt, a także punktualność i zorganizowanie. Na tle wielu wykonawców, z którymi miałem doczynienia, firma wierconestudnie.pl zdecydowanie odbiega jakością i poziomem usług w górę!

Paweł Pietrasik
Polecam z czystym sumieniem współpracę z firmą Wiercone Studnie i kontakt z Panem Michałem. Pełen profesjonalizm, szybki termin realizacji, oraz fachowa obsługa. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy, oraz wykonania. Polecam!!
Anna Szczygieł
Wszystko w pełni fachowo. Profesionalny sprzęt i załoga. Informacje o ofercie i możliwościach są podawane szczegółowo, a po zdecydowaniu się odwiert robiony jest w pełni profesjonalnie. Polecam w 100%
Marcin Lester